AUTOMECHANIK (m/ž) – servis kamionů

Kontakty
zaměstnavatel: BC LOGISTICS s.r.o.
pracoviště: Moravní 1636, 76502
mzda: od 30000
Popis pozice
Diagnostika, opravy a údržba kamionů i osobních aut. Převážně kamiony Scania, Renault, Volvo, DAF a veškerá návěsová technika. ŘP sk. B podmínkou, bez C se u nás neobejdete. Pokud tuto skupinu řidičského oprávnění nemáte, nevadí, po nástupu jej doplníme. Požadujeme schopnost týmové spolupráce, samostatnost a aktivní zájem o obor. Jednosměnný provoz PO-PÁ. Zázemí stabilní české firmy. Prvotní kontakt telefonicky nebo e-mailem zašlete svůj životopis.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na penzijní, 13. plat, bonusy, odměny, odborné vzdělávání, 25 dní dovolené.

Volná místa v okolí Otrokovice

Pomocní kuchaři

Pomocný automechanik

Požadavky znalost v oboru, ŘP sk. B, C. Náplň práce - běžná údržba a servis vozidel, oprava a ...

Gumař divize výroba

Řidič vnitrostátní dopravy sk. B

Požadujeme odpovědné řidiče s praxí min. 2 roky, řidičský průkaz sk. B. Jedná se o rozvoz květin v ...

Distributoři letáky - OZP

Počet hodin týdně 10 - 20. Distributor/ka reklamních letáků - pro OZP Jsme společnost Česká ...
Otrokovice

volná místa Otrokovice