Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže

Kontakty
zaměstnavatel: Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s.
pracoviště: tř. Tomáše Bati 1740, 76502
mzda: od 25255 do 30000
Popis pozice
Pracovní náplň - obsluha strojů na výrobu a zpracování pryže.

Nabízíme 13. a 14. plat, závodní stravování, penzijní připojištění, sociální programy, ...

Kontaktujte emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:00 hodin.

Volná místa v okolí Otrokovice

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Dělníci v oblasti výstavby budov

Požadavky: pracovitost, spolehlivost

Gumař divize výroba

AUTOMECHANIK (m/ž) – servis kamionů

Diagnostika, opravy a údržba kamionů i osobních aut. Převážně kamiony Scania, Renault, Volvo, DAF a ...

Pomocní kuchaři

Pomocný automechanik

Požadavky znalost v oboru, ŘP sk. B, C. Náplň práce - běžná údržba a servis vozidel, oprava a ...

volná místa Otrokovice