Kuchař - kuchařka

zaměstnavatel: Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelnaVrchlabí, Al. Jiráska 617
pracoviště: Al. Jiráska 617, 54301
mzda: od 23510
Popis pozice
KUCHAŘ - KUCHAŘKA
Typ úvazku: plný
Forma: pracovní poměr
Nástup:1. března 2024
Plat: 23 510 Kč + příplatky za noční práci + víkendy + další benefity
Vzdělání: střední s výučním listem (není podmínkou)
Kontakt: Mgr. Gabriela Pohořalá, reditel@ddsvrchlabi.cz

Více informací na tel. 724 994 003

Volná místa v okolí Vrchlabí

Montážní dělník- dělnice

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK- DĚLNICE Směnnost: třísměnný pracovní režim Vzdělání: SŠ strojírenské zaměření ...

Pomocný dělník- dělnice ve stavebnictví

POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE STAVEBNICTVÍ - požadujeme spolehlivost a pracovitost. Doprava zajištěna.

KUCHAŘ - KUCHAŘKA - vyuč. v oboru, praxe výhodou, schopnost samostatné práce

Strojírenský dělník - dělnice obsluhy poloautomatických strojů

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - DĚLNICE OBSLUHY POLOAUTOMATICKÝCH STROJŮ Požadavky: - praxe ve strojírenské ...

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Učitelé na 2. stupni základních škol

volná místa Vrchlabí