Strojírenský dělník - dělnice obsluhy poloautomatických strojů

Kontakty
zaměstnavatel: ARGO-HYTOS s.r.o.
pracoviště: Dělnická 1306, 54301
mzda: od 26000
Popis pozice
STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - DĚLNICE OBSLUHY POLOAUTOMATICKÝCH STROJŮ
Požadavky:
- praxe ve strojírenské výrobě min. 2 roky
- orientace v technické dokumentaci
- manuální zručnost, ochota učit se novým věcem
- samostatnost, pečlivost, pracovitost
Náplň práce:
- kompletace výrobků a jejich finální montáž
- kontrola zadaných parametrů dle výkresové dokumentace
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- odměny před dovolenou a Vánoci
- věrnostní příspěvky atd.

Volná místa v okolí Vrchlabí

Učitelé na 2. stupni základních škol

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Vrchlabí

Servisní technik

Servisní technik - Vancl sport Vrchlabí Náplň práce: - servisování lyží a snowboardů na ...

Obsluha půjčovny lyžařského vybavení

Obsluha půjčovny lyžařského vybavení - Vancl sport Vrchlabí Náplň práce: - obsluha půjčovny ...

Obsluha prodejny sportovního vybavení

Obsluha prodejny sportovního vybavení - Vancl sport Vrchlabí Náplň práce: - obsluha prodejny ...

volná místa Vrchlabí