Montážní dělník- dělnice

Kontakty
zaměstnavatel: ARGO-HYTOS s.r.o.
pracoviště: Dělnická 1306, 54301
mzda: od 24800
Popis pozice
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK- DĚLNICE
Směnnost: třísměnný pracovní režim
Vzdělání: SŠ strojírenské zaměření (minimálně výuční list)
Náplň práce: Vaší hlavní činností bude kompletace výrobků a jejich finální montáž, kontrola zadaných parametrů dle výkresové dokumentace.
Požadavky: Orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, spolehlivost a časová flexibilita
Nabízíme: Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni, práci v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, zaměstnanecké benefity:
- 25 dní dovolené
- odměny před dovolenou a Vánocemi
- Sick Day
- dotované stravování v závodní jídelně od 35 Kč/e-stravenka
- dotovaný sortiment v nápojových a jídelních automatech
- příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč/měsíc
- Cafeterie Benefity ARGO-HYTOS 12 000 Kč/rok
- výhodné mobilní tarify až 10 čísel pro jednoho zaměstnance
- záloha na mzdu kdykoliv jednoduše on-line
- věrnostní příspěvky
- firemní akce
- dny zdraví
- vzdělávací kurzy a školení
- jazyková výuka
- stipendijní programy pro studenty
Nástup: ihned

V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail: jobs.cz@argo-hytos.com
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 25.000 Kč + přípatky za směnnost)

Volná místa v okolí Vrchlabí

Pomocný dělník- dělnice ve stavebnictví

POMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE VE STAVEBNICTVÍ - požadujeme spolehlivost a pracovitost. Doprava zajištěna.

Kuchař - kuchařka

KUCHAŘ - KUCHAŘKA - vyuč. v oboru, praxe výhodou, schopnost samostatné práce

Strojírenský dělník - dělnice obsluhy poloautomatických strojů

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - DĚLNICE OBSLUHY POLOAUTOMATICKÝCH STROJŮ Požadavky: - praxe ve strojírenské ...

Učitelé na 2. stupni základních škol

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Vrchlabí

volná místa Vrchlabí