Praktičtí lékaři

Kontakty
zaměstnavatel: S-Med s.r.o.
pracoviště: Božkovská 316, 32600
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 600
Popis pozice
Kontakt pouze na e-mailu: prace.smed@gmail.com
Vzdělání VŠ, atestace výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, vhodné i pro důchodce, rodiče na MD/RD, 2-3 dny v týdnu (cca 20 h týdne), po domluvě nástup možný i dříve

Volná místa v okolí Plzeň

Pracovník/ce úklidu

Prosíme zasílat životopis na e-mail: elen.hofmeister@hofmeister.cz Pracovní poměr na jeden ...
Plzeň

Automechanik

Náplň práce - Opravy a údržba nákladních vozidel a návěsů - Prohlídky a diagnostika vozidel - Práce ...

Pomocní kuchaři

Požadujeme znalost čínské kuchyně a čínského jazyka pro komunikaci na pracovišti.

Gateway coordinator (koordinátor otvírání ramp skladu)

Jednoduché logistické aktivity a příprava zboží: naskladnění, vyskladnění. Oprávnění na obsluhu ...

Kadeřník/kadeřnice

Kuchař/ka

Požadovaná znalost moldavské gastronomie.

volná místa Plzeň