Automechanik

Kontakty
zaměstnavatel: TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o.
pracoviště: Tyršova 751, 33027
mzda: od 28000 do 35000
Popis pozice
Náplň práce
- Opravy a údržba nákladních vozidel a návěsů
- Prohlídky a diagnostika vozidel
- Práce v dvousměnném provozu
- nástup ihned
Požadujeme
- Vyučení v příslušném oboru, praxe v oboru výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B, C+E výhodou
- Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, zručnost
Nabízíme
- Dobré platové ohodnocení plus bonusový systém
- příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč měs.
- firemní stravování
- příspěvek na dopravu
Horská Katarína, tel.: 724 323 747, e-mail: katarina.horska@tcplzen.cz

Volná místa v okolí Plzeň

Gateway coordinator (koordinátor otvírání ramp skladu)

Jednoduché logistické aktivity a příprava zboží: naskladnění, vyskladnění. Oprávnění na obsluhu ...

Kuchař/ka

Požadovaná znalost moldavské gastronomie.

Kadeřník/kadeřnice

Senior Engineer Software Testing

Požadavky: • 5+ let zkušeností s testováním softwaru • Zkušenosti s vytvářením automatizovaných ...
Plzeň

Ostatní uklízeči a pomocníci

Výpis z RT
Plzeň

Konstruktéři

Logosha Olena, e-mail: olena.logosha@skodagroup.com Pracovní poměr na dva roky s možností ...
Praha

volná místa Plzeň