Gateway coordinator (koordinátor otvírání ramp skladu)

Kontakty
zaměstnavatel: DHL Solutions k.s.
pracoviště: U Nové Hospody 1164, 30100
mzda: od 25000 do 28600
Popis pozice
Jednoduché logistické aktivity a příprava zboží: naskladnění, vyskladnění.
Oprávnění na obsluhu manipulační techniky - výhodou.
Pracovní poměr na dobu určitou, může být následně dále prodloužen.
Zaměstnanecké výhody:
25 dnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 90 Kč.

Volná místa v okolí Plzeň

Kuchař/ka

Požadovaná znalost moldavské gastronomie.

Kadeřník/kadeřnice

Senior Engineer Software Testing

Požadavky: • 5+ let zkušeností s testováním softwaru • Zkušenosti s vytvářením automatizovaných ...
Plzeň

Konstruktéři

Logosha Olena, e-mail: olena.logosha@skodagroup.com Pracovní poměr na dva roky s možností ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Výpis z RT
Plzeň

Zedník

Životopis zasílejte na e-mail: lukesjr@lukesjrconstruction.com
Plzeň

volná místa Plzeň