Pekař,pekařka -pizza + Prodavač,prodavačka pizzy, zmrzliny

Kontakty
zaměstnavatel: Hakan Foods s.r.o.
pracoviště: Karviná, Karviná
mzda: od 19700
Popis pozice
Pracovní náplní je výroba pizzy a následně i prodej - v letním období zmrzlina.
Místo výkonu práce:
tř.Osvobození 1679/25, Karviná
Masarykovo nám.92/29, Karviná

Volná místa v okolí Karviná

Lékaři bez atestace

Řidiči a obsluha pojízdných zařízení

KONTAKT - tel.: 605 322 440, e-mail: petrgal@email.cz Požadavek: ŘP sk. B
Karviná

tažec drátu

Obsluha stroje na tažení drátu, výdělky dle úkolových norem. Požadujeme praxi v oboru, osobní ...

Všeobecná sestra

Kvalifikační požadavky: - odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. - zdravotní způsobilost a ...

pomocný kuchař

Hledáme spolehlivého pomocného kuchaře do asijského bistra s místem výkonem práce: Banyan Bistro, ...
Karviná

Manikéři a pedikéři

Pedikúra, manikúra - musí mít osvědčení.

volná místa Karviná