Volná místa Karviná

Celkově nalezeno 140 volných míst pro práci Karviná a okolí
zobrazuji 1 - 14
zedníci

Hlásit se osobně od 8.00 hod. do 12.00 hod. Volné místo zedníci pro lokalitu Karviná.
Karviná

operátor ve výrobě

práce vhodná pro muže (manipulace s těžkými břemeny) náplň práce: manipulace se surovinami dle pokynů nadřízeného pracovníka; kontrola chodu výrobní linky, odstraňování ...
Karviná

Učitelé na 1. stupni základních škol

zájemci musí splňovat podmínky dle školského zákona; nástup: dohodou; Životopis zasílat na e-mail Volné místo učitelé na 1. stupni základních škol pro lokalitu Karviná.
Karviná

kadeřníci

možno i pouze po kadeřnickém kurzu; zkrácený úvazek; praxe výhodou; hlásit se: telefonicky Volné místo kadeřníci pro lokalitu Karviná.
Karviná

Pedagogičtí psychologové

zájemci musí splňovat podmínky dle školského zákona; nástup: dohodou; Životopis zasílat na e-mail Volné místo pedagogičtí psychologové pro lokalitu Karviná.
Karviná

účetní pro osoby zdravotně postižené

POUZE PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ praxe: v účetnictví; Životopis zasílat na e-mail Volné místo účetní pro osoby zdravotně postižené pro lokalitu Karviná.
Karviná

účetní

praxe: v podvojném účetnictví 5 let; úvazek: 6 hod.; Životopis zasílat na e-mail Volné místo účetní pro lokalitu Karviná.
Karviná

pojišťovací poradce -přepážka

požadavky: velmi dobré komunikační schopnosti, řidičský průkaz B; pracovní doba od 8.00 hod. do 16.30 hod.; Životopis zasílat na e-mail Volné místo pojišťovací poradce -přepážka ...
Karviná

Administrativní pracovníci - POUZE PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ

POUZE PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ praxe:v administrativě; životopis zasílát na e-mail Volné místo administrativní pracovníci - pouze pro osoby zdravotně postižené pro lokalitu ...
Karviná

taxikáři

pracovní doba: 6.00 hod. do 18.00 hod.; požadavky: platný průkaz řidiče taxislužby, platné zkoušky z místopisu, spolehlivost; Volné místo taxikáři pro lokalitu Karviná.
Karviná

Masér (ve zdravotnictví)

masérský kurz (masér ve zdravotnictví) Volné místo masér (ve zdravotnictví) pro lokalitu Karviná.
Karviná

Specialista průzkumu trhu

Vaší náplní práce bude: - získávání informací o situaci na trhu - vyhledávání potenciálních obchodních vztahů - analýzy, reporting - komunikace s potenciálními zákazníky či ...
Karviná

UČITEL PEDAGOGIKY A PSYCHOLOGIE

HLEDÁME UČITELE PEDAGOGIKY A PSYCHOLOGIE PRO DÁLKOVÉ STUDIUM. VÝUKA PROBÍHÁ 1X ZA 14 DNŮ VŽDY VE ČTVRTEK ODPOLEDNE Volné místo učitel pedagogiky a psychologie pro lokalitu Karviná.
Karviná

NÁKUPČÍ, SLEVOVÍ A PODÍLOVÍ PORADCI

Poradenská společnost pracující s atraktivním produktem, který nabízí klientům rozšířené informace o možnostech nakupování s průměrně 5-10% vrácených peněz z každého nákupu, dále ...
Karviná

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Karviná nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Karviná můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Karviná jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru