Úřad práce Karviná

Kontaktní pracoviště Úřad práce Karviná - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

tř. Osvobození 1388/60a, Nové Město, 735 06 Karviná 6

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Karviné zajišťuje následující služby

Úřad práce Karviná - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Karviná - Zprostředkování zaměstnání na adrese tř. Osvobození 1388/60a, Nové Město, 735 06 Karviná 6, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Karviná

Celkem nalezeno 325 volných místo pro Karviná a okolí
Skladový pracovník

Náplň práce: nakládka, vykládka zboží, zakládání zboží do regálu a vyskladňování zboží dle skladových dokladů. Požadujeme: Spolehlivost, pečlivost, samostatnost - zkušenosti s prací ve skladě vítány. Způsob kontaktu: životopisy zasílat na ...
Karviná

prodavači

Prodej cukrářských výrobků v nově otevřené cukrárně v Karviné. Požadujeme: příjemné vystupování, zručnost a znalost práce s pokladnou, praxe výhodou. Směny jsou celodenní od 8:00 hodin do 17:30 hodin. Plánované 14 dní předem včetně víkendu. Dva ...
Karviná

Kadeřníci

Požadavky: -vyučená kadeřnice -kadeřnice po rekvalifikaci s praxí (min. rok) Způsob kontaktu: předem telefonicky domluvit schůzku nebo zasílat životopisy na email. Volné místo kadeřníci pro lokalitu Karviná.
Karviná

všeobecná zdravotní sestra

Náplň práce: Ošetřování pacientů v domácím prostředí. Výjezdy v okrese Karviná (služebním autem). POŽADAVKY: ŘP sk. B, platná registrace k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu. KONTAKT: Hlásit se předem telefonicky a dohodnout ...
Karviná

Pracovníci ostrahy, strážní POUZE OZP

fyzická ostraha objektů - pochůzková činnost Volné místo pracovníci ostrahy, strážní pouze ozp pro lokalitu Karviná.
Karviná

elektromechanici-autoelektrikáři

praxe: v oboru autoelektrikář výhoda, požadavky: znalost práce montáže zařízení na sledování vozidla výhoda; KONTAKT: životopisy zasílat na e-mail Volné místo elektromechanici-autoelektrikáři pro lokalitu Karviná.
Karviná

Kontaktní pracoviště Úřad práce Karviná
Pracoviště Úřadu práce v Karviné naleznete na adrese tř. Osvobození 1388/60a, Nové Město, 735 06 Karviná 6.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Karviná naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Karviné jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Karviné, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Karviné, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.