Senior Engineer Software Testing

Kontakty
zaměstnavatel: Samepage s.r.o.
pracoviště: Plzeň, Plzeň
mzda: od 100000
Popis pozice
Požadavky:
• 5+ let zkušeností s testováním softwaru
• Zkušenosti s vytvářením automatizovaných testovacích rámců od nuly
• Zkušenosti s prací s objektově orientovaným jazykem (nejlépe C#)
• Zkušenosti s prací s webovými technologiemi na straně klienta (HTML, CSS a JavaScript).
• Zkušenosti s testováním rozhraní API a porozumění osvědčeným postupům v oblasti API

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 sick days.

Volná místa v okolí Plzeň

Konstruktéři

Logosha Olena, e-mail: olena.logosha@skodagroup.com Pracovní poměr na dva roky s možností ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Výpis z RT
Plzeň

Zedník

Životopis zasílejte na e-mail: lukesjr@lukesjrconstruction.com
Plzeň

Hráč - Atleti a ostatní profesionální sportovci

Požadavky: - Odolnost vůči stresu - Vysoké pracovní nasazení - Znalost anglického jazyka výhodou

Skladník

Plzeň

Správce Quality management systému

Výborná angličtina Zaměstnanecké výhody: www.tvorimelepsisvet.cz
Plzeň

volná místa Plzeň