Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: Larid Inform Services s.r.o.
pracoviště: Dělnická 213, 17000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 18900
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Mgr. Jiří Kadala, svůj strukturovaný životopis prosím, posílejte na email: info@larid.cz

Náplň práce:

Administrativní podpora chodu společnosti
Evidence, příprava, třídění, klasifikace a ukládání informací
Otevírání, rozdělování a odesílání pošty
Kopírování dokumentů
Příprava jednoduchých zpráv a korespondence
Zodpovídání telefonických a elektronických dotazů a jejich předávání kompetentním osobám
Přepisování textů a údajů do počítače, korektury a opravy těchto opisů
Podpora ostatních oddělení společnosti
Tvorba harmonogramů schůzek

Co požadujeme:

Příjemné vystupování a pozitivní přístup
Spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Organizační schopnosti a časová flexibilita
Znalost ruštiny (slovem i písmem)
Základní znalost českého a německého / anglického jazyka je vítána
Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme:

Zázemí silné společnosti s tradicí
Práci v přátelském prostředí s lidmi, od kterých se můžete hodně naučit
Zajímavou a zodpovědnou práci
Možnost seberealizace a osobního růstu

Svůj strukturovaný životopis prosím, posílejte na email: info@larid.cz

Zaměstnanecké výhody : vzdělávací kurzy a školení, úhrada jízdného, možnost práce z domova

Volná místa v okolí Praha 7

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: Yanfen Wang, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka.

Číšníci a servírky

Tran Danh Su, tel.: +420602780186, e-mail: lechung@seznam.cz

Skladník

Ing. Marcela Ptáčková, tel.: 602837230, e-mail: Marcela.ptackova@lafattoria.cz Pokud Vás tato ...

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Tran Danh Su, tel.: +420602780186, e-mail: lechung@seznam.cz Požadavky: hákladn í znalost přípravy ...

krátkodobé zaměstnání do tří měsíců Zaměstnanecké výhody: dotované stravovní, karta benifitů

Pomocní kuchaři

kontaktovat tel. 608258099 Ubytování a jídlo jako bonus, znalost mongolské kuchyně výhodou

volná místa Praha 7