Skladník

Kontakty
zaměstnavatel: La Fattoria - víno a destiláty s.r.o.
pracoviště: Jankovcova 1057, 17000
mzda: od 33000 do 40000
Popis pozice
Ing. Marcela Ptáčková, tel.: 602837230, e-mail: Marcela.ptackova@lafattoria.cz
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost La Fattoria víno a destiláty s.r.o. je výhradním dovozcem vín a destilátů z celé Itálie již více jak dvacet let. Do skladu sídlícího na Praze 7 v Holešovicích hledáme vhodného kandidáta na na pozici: Skladník

Náplň práce:
" fyzický příjem zboží na sklad (fyzická kontrola přijatého množství a kvality produktů s údaji na příslušných dodacích listech)
" příprava zboží k výdeji na základě objednávek
" komunikace s přepravními společnostmi
" komunikace s ostatními spolupracovníky firmy
" dodržování pořádku ve skladu
" v případě potřeby rozvoz zboží
Požadujeme:
" manuální zručnost
" snahu se učit novým věcem
" smysl pro zodpovědnost a pořádek
" dobré pracovní návyky, chuť pracovat
" slušné vystupování
" trestní bezúhonnost
" řidičský průkaz B výhodou
" praxe práce ve skladu je výhodou
Nabízíme:
" pracoviště v Praze, Holešovicích
" malý kolektiv, dlouhodobě stabilní prosperující společnost
" smlouva na dobu neurčitou
" jednosměnný provoz pouze během pracovních dnů
" nástup možný ihned

Volná místa v okolí Praha 7

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Tran Danh Su, tel.: +420602780186, e-mail: lechung@seznam.cz Požadavky: hákladn í znalost přípravy ...

krátkodobé zaměstnání do tří měsíců Zaměstnanecké výhody: dotované stravovní, karta benifitů

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

kontaktovat tel. 608258099 Ubytování a jídlo jako bonus, znalost mongolské kuchyně

Pomocní kuchaři

kontaktovat tel. 608258099 Ubytování a jídlo jako bonus, znalost mongolské kuchyně výhodou

IT front end developer

1. kontakt e-mailem: Novák Lukáš, e-mail: jobs@byallmeans.com Uchazeč o pracovní pozici musí mít ...

Kontakt: Šup Cyril, e-mail: alebrijesletna@gmail.com Požadujeme schopnost komunikace v anglickém ...

volná místa Praha 7