Pomocníci v kuchyni

Kontakty
zaměstnavatel: YI MING s.r.o.
pracoviště: Janovského 925, 17000
mzda: od 19500
Popis pozice
Kontakt: Yanfen Wang, e-mail: sekretariat@ctca.cz

Výhodou znalost čínského jazyka.

Volná místa v okolí Praha 7

Číšníci a servírky

Tran Danh Su, tel.: +420602780186, e-mail: lechung@seznam.cz

Skladník

Ing. Marcela Ptáčková, tel.: 602837230, e-mail: Marcela.ptackova@lafattoria.cz Pokud Vás tato ...

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Tran Danh Su, tel.: +420602780186, e-mail: lechung@seznam.cz Požadavky: hákladn í znalost přípravy ...

krátkodobé zaměstnání do tří měsíců Zaměstnanecké výhody: dotované stravovní, karta benifitů

Pomocní kuchaři

kontaktovat tel. 608258099 Ubytování a jídlo jako bonus, znalost mongolské kuchyně výhodou

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

kontaktovat tel. 608258099 Ubytování a jídlo jako bonus, znalost mongolské kuchyně

volná místa Praha 7