Finanční účetní

Kontakty
zaměstnavatel: TOMKET, s.r.o.
pracoviště: Elišky Přemyslovny 380, 15600
mzda: od 28000
Popis pozice
P. Maláňová, e-mail: jindriska@tomket.com

Do malého kolektivu přijmeme zkušenou účetní se znalostí kompletního zpracování účetní agendy vč. uzávěrkových operací. Požadujeme středoškolské vzdělání, znalost účetního programu MONEY S4 výhodou, platové podmínky 38.000,- Kč, hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned. Místo pracoviště TOMKET s.r.o., Elišky Přemyslovny 378, Praha 5 - Zbraslav. Své životopisy zasílejte na e-mail: jindriska@tomket.com

Zaměstnanecké výhody: Bonus osobního ohodnocení + 10000 Kč

Volná místa v okolí Praha 5

Všeobecní administrativní pracovníci

Zusmanovič Osip, tel.: +420 773 230 771, e-mail: faros.sro@seznam.cz

Učitel/ka ZŠ Anglický jazyk, Anglický jazyk - Tělesná výchova

Přibylová Hasenkopfová Soňa, tel.: 733728032, e-mail: info@tyrsova.cz Pracovní smlouvu lze ...

Pomocník v kuchyni

Kontaktovat mailem zhang0115@hotmail.com Výhodou znalost čínského jazyka

Pomocní kuchaři

Zhengrui Ye, tel.: 721 228 998 po-pá 10-15 osobně po předchozí tel. domluvě na adrese provozovny ...

Kontaktovat mailem Khalemskaia@visapoint.online - praxe v oboru min. 2 roky výhodou - požadujeme ...

Pomocní dělníci na stavbě

Pan Měchura, tel.: 604 828 703 ŘP výhodou

volná místa Praha 5