Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: Kampa Cafe, s.r.o.
pracoviště: Zborovská 620, 15000
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontaktovat mailem Khalemskaia@visapoint.online
- praxe v oboru min. 2 roky výhodou
- požadujeme výpis RT
- dobrou fyzickou kondici, pracovitost
- anglický jazyk výhodou

Volná místa v okolí Praha 5

Pomocní dělníci na stavbě

Pan Měchura, tel.: 604 828 703 ŘP výhodou

Zhengrui Ye, tel.: 721 228 998 po-pá 10-15 osobně po předchozí tel. domluvě na adrese provozovny ...

Učitel tělesné výchovy

Bičovský Václav Ing. Bc., tel.: 257899901, e-mail: bicovsky@klapice.cz

Učitel odborných předmětů se zaměřením na automobily

Consultant (1st Level)

Mádlo Roland, e-mail: roland.madlo@siemens.com Pracovní náplň: " vývoj a údržba uživatelsky ...

Business Consultant

Náhradní pozice za vpm: 25 961 560 733 z technicko administrativních důvodů. Odborné znalosti ...

volná místa Praha 5