Učitel/ka ZŠ Anglický jazyk, Anglický jazyk - Tělesná výchova

zaměstnavatel: Tyršova základní škla a mateřská škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1/430, příspěvková organi
pracoviště: U Tyršovy školy 430, 15800
mzda: od 32820 do 42780
Popis pozice
Přibylová Hasenkopfová Soňa, tel.: 733728032, e-mail: info@tyrsova.cz

Pracovní smlouvu lze prodloužit na dobu neurčitou. Kombinaci lze doplnit o další předměty Pč aj.

Volná místa v okolí Praha 5

Všeobecní administrativní pracovníci

Zusmanovič Osip, tel.: +420 773 230 771, e-mail: faros.sro@seznam.cz

Finanční účetní

P. Maláňová, e-mail: jindriska@tomket.com Do malého kolektivu přijmeme zkušenou účetní se znalostí ...

Pomocník v kuchyni

Kontaktovat mailem zhang0115@hotmail.com Výhodou znalost čínského jazyka

Pomocní kuchaři

Zhengrui Ye, tel.: 721 228 998 po-pá 10-15 osobně po předchozí tel. domluvě na adrese provozovny ...

Učitel tělesné výchovy

Bičovský Václav Ing. Bc., tel.: 257899901, e-mail: bicovsky@klapice.cz

Kontaktovat mailem Khalemskaia@visapoint.online - praxe v oboru min. 2 roky výhodou - požadujeme ...

volná místa Praha 5