řidič/řidička autobusu MHD Jindřichův Hradec

Kontakty
zaměstnavatel: ČSAD Jindřichův Hradec a.s.
pracoviště: U Nádraží 694, 37701
mzda: od 41000 do 43000
Popis pozice
KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po-pá 7-14)
Náplň práce
-Linková přeprava cestujících linka Jindřichův Hradec/Třeboň-Praha
-MHD Jindřichův Hradec
-MHD Třeboň
Požadujeme
* řidičský průkaz sk. D
* profesní průkaz
* kartu DGT
* zdravotní způsobilost
Nabízíme
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou ,nebo i na zkrácený úvazek (DPP.DPČ)
* průměrnou mzdu 41.000 Kč + diety
* motivační složku za PHM
* benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.

Volná místa v okolí Jindřichův Hradec

řídící pracovníci v restauracích

KONTAKT TELEFONICKY (11-15 hod) NEBO E-MAILEM Výhodou: znalost vietnamského jazyka Plánování a ...

basketbalový trenér

KONTAKT E-MAILEM anglický jazyk, zkušenosti s NCAA, trenérská licence

Lékaři v gynekologii

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY

obsluha pro rychlé občerstvení

KONTAKT E-MAILEM praxe v oboru výhodou zkušenosti s výrobou a prodejem tureckých specialit ...

šéfkuchař

KONTAKT TELEFONICKY znalost indické kuchyně

seřizovač ve výrobě

Jsi technicky zdatný a nevadí Ti pracovat ve směnném provozu? Tady jsou hlavní body, které Tě budou ...
Jindřichův Hradec

volná místa Jindřichův Hradec