řídící pracovníci v restauracích

Kontakty
zaměstnavatel: Nón Viet s.r.o.
pracoviště: Jáchymova 903, 37701
mzda: od 60530
Popis pozice
KONTAKT TELEFONICKY (11-15 hod) NEBO E-MAILEM
Výhodou: znalost vietnamského jazyka
Plánování a organizování zvláštních akcí, účastní se jednání s jednatelem a dodavateli
Zajišťování nákupu a oceňování zboží podle rozpočtu s jednatelem

Volná místa v okolí Jindřichův Hradec

basketbalový trenér

KONTAKT E-MAILEM anglický jazyk, zkušenosti s NCAA, trenérská licence

Lékaři v gynekologii

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY

obsluha pro rychlé občerstvení

KONTAKT E-MAILEM praxe v oboru výhodou zkušenosti s výrobou a prodejem tureckých specialit ...

šéfkuchař

KONTAKT TELEFONICKY znalost indické kuchyně

seřizovač ve výrobě

Jsi technicky zdatný a nevadí Ti pracovat ve směnném provozu? Tady jsou hlavní body, které Tě budou ...
Jindřichův Hradec

montážní dělník/ce

Pokud hledáš stabilní práci přímo v Jindřichově Hradci, která je jen pár kroků od zastávky MHD, tak ...

volná místa Jindřichův Hradec