Úřad práce Jindřichův Hradec

Kontaktní pracoviště Úřad práce Jindřichův Hradec - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Janderova 147, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jindřichově Hradci zajišťuje následující služby

Úřad práce Jindřichův Hradec - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Jindřichův Hradec - Zprostředkování zaměstnání na adrese Janderova 147, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Jindřichův Hradec

Celkem nalezeno 28 volných místo pro Jindřichův Hradec a okolí
pracovnice na montáž

Hledáš práci, která tě bude bavit? Pojď pracovat k nám, rádi Tě i zaučíme. A co budeš dělat? Budeš montovat drobné součástky, proto je práce vhodnější spíše pro ženy. Co od tebe očekáváme? Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, manuální zručnost; ...
Jindřichův Hradec

Koordinátor zakázek - německý jazyk

Náplň práce: příjem poptávek na překladatelské služby, předem dané portfolio klientů, komunikace se zákazníky a dodavateli, kalkulace a fakturace zakázek. více info na webu https://traductera.cz, sekce kariéra

basketbalový trenér

KONTAKT E-MAILEM anglický jazyk; trenérská licence TB-III

operátor výrobní linky

Do třísměnného provozu hledáme nového kolegu. Hlavní náplní práce je obsluha a základní seřizování výrobní linky. Nástup možný ihned. Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, pečlivost; vzdělání technického směru výhodou; práce na ...

Obsluha CNC strojů

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY Není požadováno vyučení v oboru. Obsluha bude zaškolena. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, osobní rozvoj v příjemné rodinné firmě, kvalitní zaškolení, individuální přístup. Dovoz obědů zajištěn. U ...

obsluha pro rychlé občerstvení

zvedání těžkých přemen; znalost tureckého jazyka výhodou, praxe výhodou Nabízíme: strava zdarma

Kontaktní pracoviště Úřad práce Jindřichův Hradec
Pracoviště Úřadu práce v Jindřichově Hradci naleznete na adrese Janderova 147, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Jindřichův Hradec naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Jindřichově Hradci jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Jindřichově Hradci, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Jindřichově Hradci, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.