Lékař / pediatr / pneumolog / internista

zaměstnavatel: Léčebna respiračních nemocí Cvikov, příspěvková organizace
pracoviště: Martinovo údolí 532, 47154
mzda: od 40000
Popis pozice
Lékař absolvent pediatr.
Nabízíme: Náborový příspěvek 200 000,- Kč , ubytování byt 2+1 plocha 74 m2.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 14:00 hod.
Pracovní pozice vhodná i pro cizince.

Volná místa v okolí Cvikov

Pomocník v kuchyni (m/ž)

Pozice vhodná i pro cizince. První kontakt pouze e-mailem.

Výhodou znalost čínského jazyka. První kontakt pouze e-mailem.

Pomocná síla v kuchyni (m/ž)

Strojník sklářských zařízení

Náplň práce: - seřizování, obsluha a běžná údržba linky na výrobu skla - příprava a kontrola stavu ...

Svářeč

Požadujeme: - Svářečský průkaz, metoda svařování MIG/MAG - Znalost a orientaci v technických ...

Zámečník

Požadujeme: - Výučení v oboru - Znalost a orientaci v technických výkresech - Spolehlivost - ...

volná místa Cvikov