Hmotná nouze Cvikov

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Cvikov,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Náměstí Osvobození 63, Cvikov I, 471 54 Cvikov

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Cvikově zajišťuje následující služby

Úřad práce Cvikov - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Cvikov - Hmotná nouze na adrese Náměstí Osvobození 63, Cvikov I, 471 54 Cvikov, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Cvikov

Celkem nalezeno 22 volných místo pro Cvikov a okolí
Zedník

Místo výkonu Nový Bor, Česká Lípa. Požadujeme velmi dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, pracovitost, flexibilitu. Pracovní doba od 7:00 hod. Zaměstnanecké výhody: prémie, zajištění ubytování. Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt mailem ...
Nový Bor

Pomocný/á kuchař/ka

Místo výkonu práce: Gen. Svobody 28, Nový Bor. Pracovní doba je na domluvě. Pozice je vhodná i pro absolventy a cizince. První kontakt možný osobně ve všední den po 16:00 hod nebo o víkendu.

kuchař/ kuchařka

Místo výkonu práce: Gen. Svobody 28, Nový Bor Pozice je vhodná i pro absolventy a cizince. První kontakt možný osobně ve všední den po 16:00 hod nebo o víkendu.

Programátor/ka PLC

Stanete se členem/členkou týmu programátorů, se kterým budete vyvíjet software pro originální a jedinečné stroje a výrobní linky pro automatizaci výroby v automobilovém průmyslu. Budete mít možnost pracovat v týmu a zároveň se podílet na ...

Pomocný/á kuchař/ka

Podmínkou je znalost čínské kuchyně. Výhodou znalost čínského jazyka. První kontakt emailem! Pozice je vhodná i pro cizince.
Nový Bor

zubní lékař/ka

Požadujeme: VŠ v oboru zubní lékařství. Nabízíme byt, telefon, procento ze zisku. Pozice je vhodná i pro OZP, cizince a absolventy. První kontakt pouze emailem.
Nový Bor

Nahoru