Strojník sklářských zařízení

Kontakty
zaměstnavatel: Crystalex CZ, s.r.o.
pracoviště: B. Egermanna 634, 47301
mzda: od 26000
Popis pozice
Náplň práce:
- seřizování, obsluha a běžná údržba linky na výrobu skla
- příprava a kontrola stavu forem
- kontrola kvality výrobků
- nepřetržitý provoz - 12h směny (ranní - noční)
Nabízíme:
- Dovolená navíc, závodní stravování
První kontakt emailem nebo osobně v pracovní dny od 9:00 - 10:00 hod.

Volná místa v okolí Nový Bor

Prodavač/prodavačka smíšeného zboří m/ž

Schopnost pracovat pod tlakem. Zvedání břemen nad 15 kg. Nabízíme: dotované obědy První kontakt ...

Lékař / pediatr / pneumolog / internista

Lékař absolvent pediatr. Nabízíme: Náborový příspěvek 200 000,- Kč , ubytování byt 2+1 plocha 74 ...

Vedoucí maloobchodní provozovny (m/ž)

První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.

Prodavač/prodavačka (m/ž)

První kontakt osobně, telefonicky nebo e-mailem.

Prokurista m/ž

Požadujeme: - znalost korejštiny na úrovni rodilý mluvčí První kontakt pouze e-mailem.

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů (m/ž)

Požadujeme: manuální zručnost, dobrý zrak, fyzická zdatnost a ochota pracovat ve směnném provozu, ...

volná místa Nový Bor