Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Kontakty
zaměstnavatel: Základní škola FLOW s.r.o.
pracoviště: Přívozní 1064, 17000
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 18900
Popis pozice
Svobodová Jana DiS.,
e-mail: jana.svobodova@skolaflow.cz

Požadavky:
Angličtina na úrovni rodilého mluvčího.
TEFL certifikát
Zkušenost s výukou AJ alespoň 3 roky.

Volná místa v okolí Praha 7

Obsluha bistra

Kontakt: Zakharova Veronika Ing., e-mail: veronikazakharova@email.cz

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Budžakoski Jovan, e-mail: budzakoski@seznam.cz

Číšníci a servírky

Pomocníci v kuchyni

Pracovníci ostrahy, strážní

Pechandová Kateřina Ing., e-mail: hr2asistent@centr.cz Náplň práce: ostraha a ochrana majetku ...

Pomocní kuchaři

Nguyen Quoc Anh, osobně Ibsenova 1234/1, 120 00 Praha 2 St-Čt 15:00-17:00 Hledáme pomocné kuchaře ...

volná místa Praha 7