Pracovníci ostrahy, strážní

Kontakty
zaměstnavatel: CENTR GROUP, a.s.
pracoviště: Výstaviště 67, 17000
mzda: od 19700
Popis pozice
Pechandová Kateřina Ing., e-mail: hr2asistent@centr.cz

Náplň práce: ostraha a ochrana majetku klienta, pochůzková činnost, monitoring, kontrola bezpečnosti objektu.
Požadujeme: chuť pracovat, zodpovědnost, spolehlivost, výpis z RT.
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní společnosti, zajištění zkoušky profesní kvalifikace, odpovídající finanční ohodnocení, odměny.

Volná místa v okolí Praha 7

Pomocní kuchaři

Nguyen Quoc Anh, osobně Ibsenova 1234/1, 120 00 Praha 2 St-Čt 15:00-17:00 Hledáme pomocné kuchaře ...

Pomocníci v kuchyni

BUI-externí účetní, tel.: 775 946 789, e-mail: vietvanb@gmail.com Životopisy zasílejte na uvedený ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

§97 d) Trampova Margarita, tel.: 776 786 182

Trampova Margarita, tel.: 776 786 182

Referenti internetového prodeje

Kontakt: Kuklovský Daniel, tel.: 771 150 008 (8-16.30h), e-mail: dan@mypinoystore.com Upřesňující ...

volná místa Praha 7