Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: Bon Letná s.r.o.
pracoviště: Milady Horákové 178, 17000
mzda: od 19700
Popis pozice
Nguyen Quoc Anh, osobně Ibsenova 1234/1, 120 00 Praha 2
St-Čt 15:00-17:00

Hledáme pomocné kuchaře do asijské restaurace. Nutný zájem o obor, uvítáme praktické zkušenosti.
Požadujeme: min. základní vzdělán, zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivé a schopné pracovat v týmu, vietnamský jazyk vítaný

Volná místa v okolí Praha 7

Pomocníci v kuchyni

BUI-externí účetní, tel.: 775 946 789, e-mail: vietvanb@gmail.com Životopisy zasílejte na uvedený ...

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

§97 d) Trampova Margarita, tel.: 776 786 182

Trampova Margarita, tel.: 776 786 182

Referenti internetového prodeje

Kontakt: Kuklovský Daniel, tel.: 771 150 008 (8-16.30h), e-mail: dan@mypinoystore.com Upřesňující ...

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt: Kuklovský Daniel, tel.: 771 150 008, e-mail: dan@mypinoystore.com Upřesňující ...

volná místa Praha 7