Maséři s praktickou znalostí ajurvédských a filipínských technik*

Kontakty
zaměstnavatel: Rožnovské pivní lázně s.r.o.
pracoviště: Pivovarská 6, 75661
mzda: od 20000
Popis pozice
Požadujeme: erudovanou znalost ajurvédských a filipínských technik.
První kontakt: telefonicky (po-pá 8-15 h.) nebo emailem.
ov.13.11.23

Volná místa v okolí Dolní Bečva

Specialist-a/ka zákaznické péče v ukrajinském jazyce pro e-shop *

Baví tě komunikovat s lidmi? Láká tě prostředí stabilní firmy s přátelským kolektivem? Hledáš ...

Montážní dělník *

Náplň práce: montáž plastových oken a dveří Nabízíme: zvláštní prémie První kontakt: emailem

Pomocný dělník na stavbě

Pomocné práce na stavbě. Požadujeme: - bezúhonost - samostatnost Nabízíme: - práce na HPP ve ...

Kvalifikovaný stavební dělník *

Práce na stavbách - Rožnov p.R. a okolí.

Zedník *

Manipulační pracovník *

Manipulační pracovník s dobrou fyzickou kondicí (fyzicky náročná práce). Nabízíme: stravenky, ...

volná místa Dolní Bečva