Manipulační pracovník *

Kontakty
zaměstnavatel: Autojeřáby Cáb, s.r.o.
pracoviště: Hasičská 2630, 75661
mzda: od 22000 do 30000
Popis pozice
Manipulační pracovník s dobrou fyzickou kondicí (fyzicky náročná práce).
Nabízíme: stravenky, bonusy, příplatky, školení, ubytování.

Volná místa v okolí Dolní Bečva

Učitelé na 1. stupni základních škol

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro první stupeň naší Montessori školy Na vlně! Pokud jste vzděláním ...

Ošetřovatel/ka skotu *

Další souběžné zaměstnání pro držitele zaměstnanecké karty dle §42g, odst.8 zák. o pobytu cizinců.

Pizzař/ka *

Náplň práce: příprava a pečení pizzy. Požadujeme: zdravotní průkaz. ov.tel. 1.2.2023

Manikérka, pedikérka *

Práce je svým charakterem vhodná pro ženy.

ŘIDIČ sk. B + manipulant/ka

Náplň práce: Přeprava + manipulace v rámci průmyslového areálu v Rožnově p.R. Požadujeme: ŘP sk. B, ...

Maséři pro filipínské masáže *

Požadujeme: praxe 2 roky na thajské a filipínské masáže, platný certifikát. Nabízíme: ubytování. ...

volná místa Dolní Bečva