STRÁŽNÝ/Á

Kontakty
zaměstnavatel: Mark2 Corporation Czech a.s.
pracoviště: Roberta Bosche 2678, 37004
mzda: od 21000
Popis pozice
Směnnost: jednosměnný nebo dvousměnný provoz
Náplň práce:
- Ochrana a ostraha majetku klienta
- Pochůzková činnost
- Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
- Jednoduchá administrativa
Požadavky: chuť pracovat, trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- Mzdu na HPP 130Kč/h
- Pozici vhodnou i pro OZP
- Náborový příspěvek pro OZP ve výši 20 000 Kč
- Práci ve směnném provozu
- Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
- Příspěvek na stravování
- Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
- Výroční odměny
- Zvýhodněné volání O2
- Happy days
- Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Volná místa v okolí České Budějovice

POMOCNÝ/Á PRACOVNÍK/CE V KUCHYNI

České Budějovice

TECHNIK VODÁRENSKÉHO DISPEČINKU

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou. Technické zajištění ...

BOURAČI MASA

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, dobrý zdravotní stav. ...

MASÉR/KA - THAJSKÉ MASÁŽE

Znalost akupresury a thajských masáží výhodou. Praxe v oboru thajských masáží ...

KUCHAŘ/KA - PIZZAŘ/KA

Požadujeme znalost přípravy pizzy, albánský jazyk výhodou

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

obsluha hostů

volná místa České Budějovice