BOURAČI MASA

Kontakty
zaměstnavatel: Jihočeská masna, s.r.o.
pracoviště: Pražská tř. 530, 37004
mzda: od 23640
Popis pozice
Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, dobrý zdravotní stav.
Naplň práce: bourání hovězího, vepřového a drůbežího masa.
Praxe na obdobné pozici výhodou.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, e-mailem či telefonicky.

Volná místa v okolí České Budějovice

MASÉR/KA - THAJSKÉ MASÁŽE

Znalost akupresury a thajských masáží výhodou. Praxe v oboru thajských masáží ...

KUCHAŘ/KA - PIZZAŘ/KA

Požadujeme znalost přípravy pizzy, albánský jazyk výhodou
České Budějovice

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

obsluha hostů

STAVEBNÍ DĚLNÍK

PRODAVAČI V PRODEJNÁCH

místo výkonu práce: Pražská tř. 2084/47,370 04 České Budějovice, Sedlec 30, 373747 Sedlec Znalost ...

POMOCNÍK/ICE V KUCHYNI

Výhodou znalost čínského jazyka Kontakt e-mailem.

volná místa České Budějovice