OPTOMETRISTA/TKA

Kontakty
zaměstnavatel: DR. OPTIK Moravia s.r.o.
pracoviště: Karlovo nám. 20, 67401
mzda: od 40000
Popis pozice
Poznámka k volnému místu: hledáme optometristu, v Třebíči, Náměšti nad Oslavou a okolí
Požadované vzdělání: úspěšně ukončené vysokoškolské vzdělání
Plat: 40.000 Kč hrubého + podíl z tržeb, navíc je k dispozici služební automobil
Pojďte rozšířit bezvadný kolektiv. Požadujeme schopnost a chuť učit.
Pošlete nám Váš profesní životopis na email: dvorsky@droptik.cz

Zaměstnanecké výhody: odměny, stravenky, školení, nákup vlastní produkce za výhodnější cenu

Volná místa v okolí Třebíč

Řidiči kontejnerových překladačů

Rozvoz zboží po stavbách vozidlem MAN

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Baví vás moderní technologie a máte chuť neustále rozvíjet své znalosti v oblasti IT? Jste ...

KUCHAŘ/KA - OBSLUHA

Znalosti turecké kuchyně výhodou.

Montážník dřevostaveb

ÚDRŽBÁŘ

Min. SOU vzdělání, vyučen v oboru, praxe vítána,zodpovědnost, samostatnost, pracovní nasazení, ...

Strojírenští technici

Jste technický typ a můžete se pochlubit výsledky v této oblasti? Analýza není pro vás neznámou ...

volná místa Třebíč