Strojírenští technici

Kontakty
zaměstnavatel: TEDOM a.s.
pracoviště: Hrotovická-Průmyslová Zóna 160, 67401, https://tedom.jobs.cz/
mzda: od 25000 do 50000
Popis pozice
Jste technický typ a můžete se pochlubit výsledky v této oblasti? Analýza není pro vás neznámou oblastí? Pak se těšíme, že právě vy budete významně přispívat k plynulé výrobě našich produktů.
Co bude vaší náplní práce?
? Projektové řízení zakázek
? Plánování kapacit jednotlivých oddělení na základě uzavřených zakázek
? Správa projektové pipeline
? Optimalizace kritické cesty zakázky
? Sledování toku a predikování budoucího vytížení
? Příprava reportů a podkladů související s dlouhodobým plánováním kapacit
Co k této pozici budete potřebovat?
? Minimálně SŠ vzdělání (technického či ekonomického směru výhodou)
? Vhodné pro absolventy
? Uživatelská znalost excelu

Co u vás oceníme?

? Zkušenosti s plánováním
? Dovednost práce s daty, tvoření analýz a vyhodnocování rizik
? Znalost angličtiny výhodou (B1)
? Zodpovědnost, pečlivost a logické uvažování
? Komunikativnost a samostatnost
Co vám za to můžeme nabídnout?
? Zajímavou a pestrou práci na plný úvazek, díky které se můžete seberealizovat. Budete hrát důležitou roli v naší společnosti. K tomu obdržíte odpovídající ohodnocení. Aby se vám dobře pracovalo, dostanete od nás telefon, notebook a služební vůz
? Odměna při splnění ročních výkonnostních cílů
? K tomu je u nás samozřejmostí příspěvek na stravování ? 3 sick days ? 25 dnů dovolené ? MultiSport karta ? bezplatné či dotované vzdělávání ? dárek při významných životních událostech ? nabídka firemních akcí ? permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.
Kdy a kde se k nám můžete přidat?
? Nástup možný ihned
? Vaší pracovní základnou bude Třebíč

Volná místa v okolí Třebíč

Obchodní zástupci

Máte výborné komunikační schopnosti a baví vás vyhledávání nových příležitostí a zákazníků? Lákají ...

Číšníci a servírky

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ ŘIDIČ SK.C

Požadujeme: profesní osvědčení, profesní průkaz sk. C, E, praxe v řízení výhodou
Třebíč

HR Admin Specialist

Daniela Kočová, tel.: 704954654, e-mail: daniela.kocova@benteler.com Německý jazyk - ...

Ekonom/ka - finanční manažer/ka

Jaká práce vás čeká? - Vedení, řízení a rozvíjení finanční agendy začleněním nových systémů a ...

volná místa Třebíč