ÚDRŽBÁŘ

Kontakty
zaměstnavatel: GUMOTEX Automotive Třebíč, s.r.o.
pracoviště: Žďárského 184, 67401
mzda: od 28000 do 34000
Popis pozice
Min. SOU vzdělání, vyučen v oboru, praxe vítána,zodpovědnost, samostatnost, pracovní nasazení, časová flexibilita, komunikativnost, zájem o obor a technické myšlení. Náplní práce je údržba a opravy strojů a strojírenských zařízení.

Zaměstnanecké výhody: Práce v perspektivní společnosti, adekvátní finanční ohodnocení, příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, dovolená 20+5 dnů,přítomnostní bonus. Možnost vzdělávání a příležitost k profesnímu i osobnímu rozvoji.

Kontakt:
- osobně: Žďárského 184, Kožichovice, Třebíč
- e-mailem: Marie.Vechetova@gumotex.cz
- telefonicky: 730 190 907 v pracovní dny od 9:00 do 14:00 hod.

Volná místa v okolí Třebíč

Strojírenští technici

Jste technický typ a můžete se pochlubit výsledky v této oblasti? Analýza není pro vás neznámou ...

Obchodní zástupci

Máte výborné komunikační schopnosti a baví vás vyhledávání nových příležitostí a zákazníků? Lákají ...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Číšníci a servírky

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ ŘIDIČ SK.C

Požadujeme: profesní osvědčení, profesní průkaz sk. C, E, praxe v řízení výhodou
Třebíč

HR Admin Specialist

Daniela Kočová, tel.: 704954654, e-mail: daniela.kocova@benteler.com Německý jazyk - ...

volná místa Třebíč