Obchodní zástupci

Kontakty
zaměstnavatel: TEDOM a.s.
pracoviště: Hrotovická-Průmyslová Zóna 160, 67401, https://tedom.jobs.cz/
mzda: od 40000 do 60000
Popis pozice
Máte výborné komunikační schopnosti a baví vás vyhledávání nových příležitostí a zákazníků? Lákají vás obchodní výzvy a máte zkušenost s prodejem v energetické, strojírenské nebo jiné technické oblasti? Angličtinu máte v malíku a rád se pohybujete v mezinárodním prostředí? Pak se přidejte do našeho týmu. Na pozici Business Development Manager budete důležitým článkem celého obchodního procesu.
Co bude vaší náplní práce?
? Monitoring situace na trhu s kogeneračními jednotkami
? Vyhledávání a přinášení nových příležitostí na trhu
? Příprava strategie pro posílení pozice na klíčových trzích (převážně Evropa) a vstup na nové trhy
? Propagace výrobků a služeb TEDOM na konferencích, výstavách a networkingových akcích
? Interní spolupráci s manažery klíčových zákazníků a technickým úsekem
? Příprava reportingu v interních systémech o průběhu obchodních zakázek
Co k této pozici budete potřebovat?
? SŠ nebo VŠ technického či ekonomického směru
? Výborné komunikační a organizační schopnosti
? Vnímání obchodních příležitostí a jejich kritické hodnocení
? Anglický jazyk na úrovni B2/C1 – komunikace převážně v angličtině
? Řidičský průkaz sk. B
? Ochotu cestovat i do zahraničí
Co u vás oceníme?
? Zkušenosti s rozvojem obchodu s energetikou výhodou
? Spolehlivost, zodpovědnost a cílevědomost
? Vnitřní motivaci a ochotu učit se
? Pokročilou znalost MS Office
? Další cizí jazyk výhodou – IT, FR, ESP
Co vám za to můžeme nabídnout?
Práci v oblasti energetiky a výroby vysoce účinných technologií pro kombinovanou výrobu elektrické energie a tepla, k tomu odpovídající mzdové ohodnocení. Souč

Volná místa v okolí Třebíč

Číšníci a servírky

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ ŘIDIČ SK.C

Požadujeme: profesní osvědčení, profesní průkaz sk. C, E, praxe v řízení výhodou
Třebíč

HR Admin Specialist

Daniela Kočová, tel.: 704954654, e-mail: daniela.kocova@benteler.com Německý jazyk - ...

Ekonom/ka - finanční manažer/ka

Jaká práce vás čeká? - Vedení, řízení a rozvíjení finanční agendy začleněním nových systémů a ...

TESAŘI- POKRÝVAČI

Osobní kontakt: Hrotovická 169, Třebíč Pracovní smlouva vždy na rok - praxe v oboru stavebnictví ...
Třebíč

volná místa Třebíč