Montážní pracovníci - Seřizovači CNC strojů

Kontakty
zaměstnavatel: CNC - INTERSERVICE ZLÍN spol. s r.o.
pracoviště: Machová, Machová
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
Nástup možný IHNED

Provádíme generální opravy a modernizaci CNC strojů, pracovní doba PO-PÁ od 07:30-15:30 hod.

Zaměstnanecké výhody: dovolená 5 týdnů, sdílená doprava do(z) práce, závodní stravování s příspěvkem, firemní pracovní oděv (včetně jeho praní)+obuv,

Volná místa v okolí Machová

Asistenti prodeje

Náplň práce: doplňování sortimentu v obchodě s potravinami a drogerire, práce v obsluhovaném úseku ...

Pracovníci kovovýroby

Obsluha CNC strojů - Ohraňovací HS, ohýbací zařízení Pracovníky bez praxe odborně zaučíme Závodní ...

Řezníci a uzenáři (míchání výrobků a uzenin)

Náplň práce: zpracování masa a výroba uzenářských výrobků Požadavky: spolehlivost,chuť se učit ...

Obsluha lakovacích zař. na povrchovou úpravu kovů

Jednoduchá obsluha lakovacích zař. na povrchovou úpravu kovů

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů

Zedníci - obkladači

Řidičský průkaz sk. B - není podmínkou Výhody: stravenky v hodnotě 100,-- Kč

volná místa Machová