Řezníci a uzenáři (míchání výrobků a uzenin)

Kontakty
zaměstnavatel: JCV FOOD, s.r.o.
pracoviště: Sazovice 220, 76301
mzda: od 42000 do 45000
Popis pozice
Náplň práce: zpracování masa a výroba uzenářských výrobků
Požadavky: spolehlivost,chuť se učit novým věcem, zručnost

Pracovní doba : pondělí až pátek

Zaměstnanecké výhody: Stravování zajištěno - dovoz, možnost nákupu výrobků za výrobní ceny, zaměstnanecké balíčky, vánoční odměny.

Volná místa v okolí Hostišová

Obsluha lakovacích zař. na povrchovou úpravu kovů

Jednoduchá obsluha lakovacích zař. na povrchovou úpravu kovů

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů

Zedníci - obkladači

Řidičský průkaz sk. B - není podmínkou Výhody: stravenky v hodnotě 100,-- Kč

Instalatéři

Požadujeme řidičský průkaz sk. B Nabízíme: stravenky v hodnotě 100,-- Kč

Zpracování plechu

Expedient/ka

Náplň práce: balení, příjem a expedování uzenářských výrobků. Požadavky: spolehlivost, chuť se učit ...

volná místa Hostišová