Asistenti prodeje

Kontakty
zaměstnavatel: LUKO, s.r.o.
pracoviště: Mysločovice 152, 76301
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 126.8 do 140
Popis pozice
Náplň práce: doplňování sortimentu v obchodě s potravinami a drogerire, práce v obsluhovaném úseku (uzenina), péče o svěřený úsek.

Možnost přechodu práce z DPP na HPP.

Volná místa v okolí Hostišová

Pracovníci kovovýroby

Obsluha CNC strojů - Ohraňovací HS, ohýbací zařízení Pracovníky bez praxe odborně zaučíme Závodní ...

Řezníci a uzenáři (míchání výrobků a uzenin)

Náplň práce: zpracování masa a výroba uzenářských výrobků Požadavky: spolehlivost,chuť se učit ...

Obsluha lakovacích zař. na povrchovou úpravu kovů

Jednoduchá obsluha lakovacích zař. na povrchovou úpravu kovů

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů

Zedníci - obkladači

Řidičský průkaz sk. B - není podmínkou Výhody: stravenky v hodnotě 100,-- Kč

Instalatéři

Požadujeme řidičský průkaz sk. B Nabízíme: stravenky v hodnotě 100,-- Kč

volná místa Hostišová