Asistenti dispečera

Kontakty
zaměstnavatel: V-SPED s.r.o.
pracoviště: Smetanova 1929, 76502
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Požadavky Podmínkou znalost Španělského jazyka - komunikativní úroveň, výborná znalost práce na PC (MS office, internet), ŘP sk. B výhodou, samostatnost, flexibilita, pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační znalosti, loajalita.
Náplň práce - asistentka dispečera (mezinárodní dopravy), logistika, komunikace se zahranič. partnery, zpracování administrativy spojené s logistikou

Výhody: stravenky, možnost 13. a 14. plat.

Volná místa v okolí Otrokovice

DOJIČ a DOJIČKA, živočišná výroba

Náplň práce: práce se zvířaty - krávy a telata. Požadujeme praxi v živočišné výrobě, ŘP ...

Automechanik osobních vozidel

Požadavky: ŘP, praxe výhodou. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.

Zedníci

Telefonicky kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00.

referent/ka ekonomického oddělení

Požadujeme: o SŠ vzdělání ekonomického směru o Orientace v účetní problematice vítána o Znalost ...

Technik údržby letadel - letecký mechanik

ŘP sk.B Montáž a demontáž leteckých celků. Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na ...

Lakýrníci - autolakýrníci

ŘP sk.B Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na stravování.

volná místa Otrokovice