DOJIČ a DOJIČKA, živočišná výroba

Kontakty
zaměstnavatel: PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY a.s.
pracoviště: U Farmy 275, 76502
mzda: od 190
Popis pozice
Náplň práce: práce se zvířaty - krávy a telata.

Požadujeme praxi v živočišné výrobě, ŘP sk.B

Nabízíme možnost bydlení ve firemním bytě.

Volná místa v okolí Otrokovice

Automechanik osobních vozidel

Požadavky: ŘP, praxe výhodou. POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.

Zedníci

Telefonicky kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00.

referent/ka ekonomického oddělení

Požadujeme: o SŠ vzdělání ekonomického směru o Orientace v účetní problematice vítána o Znalost ...

Technik údržby letadel - letecký mechanik

ŘP sk.B Montáž a demontáž leteckých celků. Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na ...

Lakýrníci - autolakýrníci

ŘP sk.B Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na stravování.

Zdravotní sestry v ordinaci praktického lékaře

Samostatná zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře i na zkrácený úvazek. Nástup možný ...

volná místa Otrokovice