referent/ka ekonomického oddělení

Kontakty
zaměstnavatel: REMAQ, s.r.o.
pracoviště: tř. Tomáše Bati 1729, 76502
mzda: od 23000 do 30000
Popis pozice
Požadujeme:
o SŠ vzdělání ekonomického směru
o Orientace v účetní problematice vítána
o Znalost práce na PC (MS Office), znalost IS K2 výhodou
o Schopnost samostatně řešit svěřené úkoly a dotahovat je do konce, spolehlivost a důslednost
o Týmový přístup k práci a flexibilita
o Schopnost komunikovat průřezem celou firmou
Pracovní náplň:
o Samostatné zpracování svěřené agendy
o Evidence vybraného okruhu dodavatelských/odběratelských faktur
o Spolupráce na měsíčních a ročních závěrkách, inventurách
o Plnění dalších operativních činností na ekonomickém oddělení
Nabízíme:
Mzda 23.000 - 30.000, 13. a 14. mzda, odměna za délku působení ve společnosti, příspěvek na stravování.
Pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením.

Nabízíme: 13. a 14. mzda, věrnostní odměny, příspěvek na stravování

Volná místa v okolí Otrokovice

Zedníci

Telefonicky kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00.

Lakýrníci - autolakýrníci

ŘP sk.B Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na stravování.

Technik údržby letadel - letecký mechanik

ŘP sk.B Montáž a demontáž leteckých celků. Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, příspěvek na ...

Zdravotní sestry v ordinaci praktického lékaře

Samostatná zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře i na zkrácený úvazek. Nástup možný ...

Řidiči/řidička

Peníze v pravidelném výplatním termínu Stabilní práci, kterou naučíme Zázemí stabilní rodinné firmy ...

Zubní instrumentáři/zdravotní sestry

Výhody: 25 dní dovolené, prémie Kontaktujte emailem.

volná místa Otrokovice