Odborní pracovníci v oblasti správy průmyslu a dopravy

Kontakty
zaměstnavatel: Barsan Global Logistics s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 70000 do 90000
Popis pozice
Salih Ozan Samci, e-mail: salihozan@yeyeagency.com

Turečtina - aktivní (nutná komunikace s vedením společnosti v turečtině)
Zkušenosti v dopravě - minimálně 2 roky praxe v prodeji logistických a spedičních služeb

Volná místa v okolí Praha

Specialisté v oblasti matematiky

Ozan Samci Salih, tel.: 222 986 910, e-mail: salihozan@yeyeagency.com Prvotní kontakt emailem - ...
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů

Řidičský průkaz sk. B
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

BENTSA, IVAN, tel.: 776777750, osobně pátek, sídlo firmy
Praha

Pomocné stavební práce

Ruský a ukrajinský jazyk výhodou, práce v mezinárodním kolektivu
Praha

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Praha

Prodavači smíšeného zboží

Obsluha zákazníků - vybalování zboží, doplňování zboží do regálů - úklid prodejny Požadavky: ...
Praha

volná místa Praha