Prodavači smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: E-Jobs Service s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 18900
Popis pozice
Obsluha zákazníků - vybalování zboží, doplňování zboží do regálů - úklid prodejny

Požadavky: dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, výpis RT, flexibilita, slušné vystupování k zákazníkům, smysl pro týmovou práci.Úřední den pro uchazeče o zaměstnání je každou středu od 9:00 do 10.00 hodin .

Termín je nutné se předem telefonicky objednat (od 9:00 - 15:00 hodin) tel:+420 722040180.
- volat středa 9-10h

Volná místa v okolí Praha

Customer Success Partner Advisor

Orságová Miriam, e-mail: miriam.orsagova@cz.ey.com Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, předchozí ...
Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

KONTAKT : O. BAZAROV, tel.: +420 776 759 969 (úterý 14h), e-mail: czviza@seznam.cz POHOVOR : 5. ...
Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Walterová P., tel.: 725925048 pracovní den 9:30-11:00 hodin, e-mail: thaksyraj@gmail.com Pasivní ...
Praha

Ostatní kvalifikovaní pracovníci v lesnictví a příbuzných oblastech

Hudyma Ivan, tel.: 603 207 820 Po a Čt 10.00 - 11.00, osobně: Budovatelská 155, 190 15 Praha 9
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

MYKOLA VUITSIV, e-mail: madrigal@madrigal.cz
Praha

Kvalifikovaní pracovníci pro pěstění a ošetřování lesa

Praha

volná místa Praha