Specialisté v oblasti matematiky

Kontakty
zaměstnavatel: Lean Scale s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 60530 do 90000
Popis pozice
Ozan Samci Salih, tel.: 222 986 910, e-mail: salihozan@yeyeagency.com

Prvotní kontakt emailem - životopis.
Bakalářské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru aplikovaná matematika. Zkušenosti v oblasti matematické analýzy, dobrá znalost anglického jazyka. Zkušenosti se správou dat. Skvělí v plánování, máte dobré organizační schopnosti, umíte pracovat pod tlakem, na tvorbě a správě rozpočtů, na úkolech správy dat, dodržování termínů, komunikační dovednosti, zkušenosti s prací mezi týmy a přímou komunikací s klienty, zkušenosti s definováním datových strategií a datových toků pro komplexní zkoušky zahrnující více zdrojů dat (včetně eCOA/ePRO, IxRS)

Volná místa v okolí Praha

Stavební dělníci

Vrábel Pavel JUDr., tel.: 724 226 922, e-mail: hydroterm@seznam.cz ŘP
Praha

Pomocné stavební práce

Ruský a ukrajinský jazyk výhodou, práce v mezinárodním kolektivu
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

BENTSA, IVAN, tel.: 776777750, osobně pátek, sídlo firmy
Praha

Prodavači smíšeného zboží

Obsluha zákazníků - vybalování zboží, doplňování zboží do regálů - úklid prodejny Požadavky: ...
Praha

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností

Praha

Řidiči/strojníci

Praha

volná místa Praha