automechanik

Kontakty
zaměstnavatel: A.T.Autoservice s.r.o.
pracoviště: Hostivice, Hostivice
mzda: od 200 do 250
Popis pozice
požadujeme:řidičský průkaz sk.B, vyučen v oboru automechanik, praxe v oboru min.1 rok nebo v podobném oboru, spolehlivost, samostatnost
kontakt: telefonicky po-pá 8,30-17,30, email: info@atautoservis.cz, kontaktní osoba Karel Mihal

Volná místa v okolí Hostivice

pracovník expedice, obsluha VZV

požadujeme:praxe ve skladu, aktivní přístup, pečlivost, průkaz VZV nutný! popis pracovní ...

Třídiči odpadů

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

dobrý zdravotní stav
Hostivice

Bezpečnostní pracovník

POUZE PRO OZP. Společnost SBA Security hledá invalidní pracovníky na objekt Hostivice. Jedná se o ...

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Náplň práce: manuální práce, jedná se o práci v chladu, etiketace zboží interními čárovými ...
Dobrovíz

Pomocní skladníci

volná místa Hostivice