pracovník expedice, obsluha VZV

Kontakty
zaměstnavatel: TOP servis spol. s r.o.
pracoviště: Nádražní 272, 25301
mzda: od 22000
Popis pozice
požadujeme:praxe ve skladu, aktivní přístup, pečlivost, průkaz VZV nutný!

popis pracovní pozice:příprava zakázek k expedici-vychystávání, příjem/výdej výrobků a materiálu

nabízíme:čtvrtletní doměny, roční odměny, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál

Volná místa v okolí Hostivice

Třídiči odpadů

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

dobrý zdravotní stav
Hostivice

Bezpečnostní pracovník

POUZE PRO OZP. Společnost SBA Security hledá invalidní pracovníky na objekt Hostivice. Jedná se o ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Všeobecní administrativní pracovník- místo výkonuHostivice, Praha -Západ. Náplň práce: Pracovník ...

Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Náplň práce: manuální práce, jedná se o práci v chladu, etiketace zboží interními čárovými ...
Dobrovíz

Pomocní skladníci

volná místa Hostivice