Úřad práce Praha západ

Kontaktní pracoviště Úřad práce Praha západ - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce zajišťuje následující služby

Úřad práce Praha západ - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Praha západ - Zprostředkování zaměstnání na adrese Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Praha západ

Celkem nalezeno 1778 volných místo pro Praha západ a okolí
pracovník dřevovýroby, montážník

kompletace výrobků kombinace kov a dřevo, příprava materiálu, hoblování, řezání, frézování, případná montáž výrobků u zákazníků a pomocná práce na stavbě, ŘP sk.B podmínkou Volné místo pracovník dřevovýroby, montážník pro lokalitu Tachlovice.
Tachlovice

Technici počítačových sítí a systémů

vzdělání technického směru - počítačové inženýrství (informatika), nebo počítačové systémy a sítě, nebo v příbuzném oboru, znalost konfigurace HW, routerů, protokolu TCP/IP, prostředí S++, HTML, CAD, správa datové a počítačové sítě, implementace ...
Tachlovice

expedient

Náplň práce: příprava zakázek k expedici ( příprava pro montážní skupiny ), kompletování zakázek, kontrola expedovaných výrobků, příležitostná doprava zakázek dodávkou, příjem a naskladňování došlého materiálu, úklid zásob materiálu Požadujeme: ...
Zbuzany

dělník do výroby a kompletace plastových a hliníkových oken a dveří

Požadujeme: manuální zručnost, základní technické dovednosti, zodpovědnost, praxe ve výrobní činnosti vítána Nabízíme: zázemí dlouhodobě stabilní firmy, příjemné pracovní prostředí, zaškolení, možnost vysokého výdělku dle zařazení a výkonu Volné ...
Zbuzany

Všeobecní administrativní pracovníci

požadujeme výborný ústní i písemný projev v českém jazyce Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

Ruční baliči

Volné místo pro ruční baliči lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

Kontaktní pracoviště Úřad práce Praha západ
Pracoviště Úřadu práce naleznete na adrese Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Praha západ naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa , můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst , naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.