Úřad práce Praha západ

Kontaktní pracoviště Úřad práce Praha západ - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce zajišťuje následující služby

Úřad práce Praha západ - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Praha západ - Zprostředkování zaměstnání na adrese Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Praha západ

Celkem nalezeno 1681 volných místo pro Praha západ a okolí
vedoucí expedient

min.vyučení OU, pečlivost, organizační schopnosti, samostatnost, ŘP sk.B+E, VZV výhodou, časová flexibilita Volné místo vedoucí expedient pro lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

dělník pro výrobu plastových oken a dveří

požadujeme: komunikační schopnosti, zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu, dobrou technickou průpravu, praxe ve výrobní činnosti vítána. Nabízíme : zázemí dlouhodobé stabilní firmy, zaškolení, mzda dle dosažených výsledků Volné místo dělník pro ...
Zbuzany

Všeobecní administrativní pracovníci

požadujeme výborný ústní i písemný projev v českém jazyce Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

Ruční baliči

Volné místo pro ruční baliči lokalitu Zbuzany.
Zbuzany

asistent prodeje v prodejně s motocyklovým příslušenstvím

Náplň práce: aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka Nákup na zaměstnaneckou slevu, finační ...
Ořech

směnový vedoucí

Náplň práce: aktivní prodej, komunikace se zákazníkem, práce na PC, starost o chod prodejny Požadavky: dobrá schopnost komunikace, časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost, dobrá orientace na zákazníka Volné místo směnový vedoucí pro lokalitu ...
Ořech

Kontaktní pracoviště Úřad práce Praha západ
Pracoviště Úřadu práce naleznete na adrese Dobrovského 1278/25, Holešovice, 170 00 Praha 7.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Praha západ naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa , můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst , naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.