Železář do armovny

Kontakty
zaměstnavatel: Rieder Beton, spol. s r.o.
pracoviště: U Hlavního nádraží 2764, 58601
mzda: od 25560
Popis pozice
Popis pozice: pracovník části armovna, připravující (svařováním, vázáním) dle dokumentace armokoše pro výrobu
Požadujeme: spolehlivost, flexibilita, samostatnost, pečlivost, přesnost, učenlivost, ochota, znalost výkresové dokumentace výhodou, manuální zručnost, výhodou zkušenost ve stavebním (betonářském) a strojírenském oboru

Prvotní kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí Jihlava

Obchodník/obchodnice

První kontakt e-mailem.
Jihlava

Śéfkuchaři v pohostinství

Požadujeme - organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém ...

Pedikér/ka

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky.
Jihlava

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky.
Jihlava

Zedník - obkladač

volná místa Jihlava