Śéfkuchaři v pohostinství

Kontakty
zaměstnavatel: OM - indická s.r.o.
pracoviště: Brněnská 611, 58601
mzda: od 37500
Popis pozice
Požadujeme
- organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém prostředí, manuální zručnost
- znalost anglického a nepáského jazyka (výhodou)
Nabízíme
- zajímavé mzdové ohodnocení
První kontakt e-mailem.

Volná místa v okolí Jihlava

Pedikér/ka

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky.
Jihlava

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky.
Jihlava

Zedník - obkladač

Vedoucí projektů nákupu 1

Náplň práce: - vedení projektů pro externě nakupované díly (nové platformy, aplikace, uvolňování ...

Vedoucí projektů nákupu 2

volná místa Jihlava