KVALIFIKOVANÍ STAVEBNÍ DĚLNÍCI

Kontakty
zaměstnavatel: V.I.P. Omega s.r.o.
pracoviště: České Budějovice, České Budějovice
mzda: od 19700 do 20000
Popis pozice
Místo výkonu práce: okres České Budějovice
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce, podmínkou je dobrý zdravotní stav)
- zodpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost
V případě zájmu nutno předem volat (po 14. hodině)

Volná místa v okolí České Budějovice

Bezpečnostní správce

Místo výkonu práce Praha + střední Čechy. Prvotní kontakt emailem miroslav.faigl@seterm.cz nebo ...

UKLÍZEČI A POMOCNÍCI V UBYTOVACÍCH A VZDĚLÁVACÍCH ZAŘÍZENÍCH

Kontakt telefonicky 8:00 - 15:00 hod.
České Budějovice

Telefonický kontakt mezi 8:00 - 15:00 hod.

ZEDNÍK

Nabízíme: stravenky Kontakt telefonicky Po - Pá 8:00 - 16:00 hod. nebo osobně na adrese firmy

KUCHAŘ/KA

Pracovní doba: dlouhý/krátký týden Kontakt telefonicky (9:00 - 15:00 hod.) nebo e-mailem

ZEDNÍK

Místo výkonu práce: okres České Budějovice Požadujeme: - fyzickou zdatnost (fyzicky náročná práce, ...

volná místa České Budějovice